Alez (yatak koruyucu) önerir misiniz?

Yeni aldığım yatağımın zamanla terden/vücut yağından sararmasını istemiyorum. Alez kullanmaya karar verdim.

Ama "su geçirmez" olup da beni terletecek ve bedenimi havasız bırakacaksa da gerek yok.

Bu yüzden hava geçirebilen, su geçirmez olsa da en azından bir sıvı döküldüğünde kısmı koruma sağlayan, vücut yağının yatağa geçmesini engelleyen bir alez arıyorum.

Kullananlar tecrübelerini paylaşıp öneride bulunurlarsa sevinirim.

Kediler var diye ozdilek marka lastikli su gecirmez alez aldim kullaniyorum. Memnunum da ancak su sekilde kullaniyorum. Benim yatagim fermuarli bi kilifa sahip. Basta bunun uzerine alez üzerine carsaf şeklinde kullanmistim ama hosuma gitmedi. Az da olsa ses yaptı filan. Rahat etmedi içim. Yataga önce alez, sonra fermuarli kılıf daha sonra carsaf şeklinde kullaniyorum. Bu şekilde baya harika.
Bi kere de kedi cisini yapti tecrube etmis olduk. Yataga herhangi bi zarar vermedi.

  • a perfect lie  (31.07.20 14:29:09)
Madam coconun su gecirmez alezini kullanıyorum. Biraz hışır hışır ama terletmiyor garip bir şekilde.

  • curukturpkokusu  (31.07.20 20:54:05)