tutar mi?

bir ozel bankada yer alan x departmani diger ozel y, z, w bankalarinda bulunmuyor ve bu alana yonelik bir ekipleride yok. (bankaya kar saglayacak bir departman)
bu departman ile alakali bir sunum hazirlayip, y / z / w bankalarinin is kolu genel mudur yardimcilarina mail olarak atsam sizce bir donus olur mu? yoksa zaten benim aklima mi kaldilar bunu zaten dusunup belki ilerisi icin, belkide gerek yok diye pas mi gecmislerdir?
artik bi cita daha yukari cikmak istiyorum ve aklima boyle bir sey geldi, bos hayallerde miyim karar veremedim.. tesekkurler.

İk’yla paylaşma. Tanıdık bulmaya çalış ve sadece genelmüdür yardımcılarına filan ulaş. Nerede çokluk orada bokluk. Gerçekten orjinal bir fikirdir seninki ama başkaları da kendi çıkarları için çalabilirler. Hele genelmüdürlükte değilsen işin çok zor..

  • silah taciri  (26.07.20 23:45:47)
Biraz geçmişinize ve sektörde ne kadar tanındığınıza bağlı ama kurumsal bir firmada dışardan kendi gelen birine kolay kolay güvenip departman başına geçirmezler. e iyi o zaman gel sen bu departmanı kur demezler.

O departmanı kurmak istediklerinde; içerden yetkin insanları seçerler ya da sektörde ilgili işi yapan kişilere teklif götürürler.
  • archmage mahmut  (26.07.20 23:49:25)
Müdür dediğin adamları gözünde çok büyütme. Bankalar gibi organizasyonlarda bu değişikliklere karar verme yetkisi olan insan sayısı 1-2’dir ve o kişiler müdürler değil.

Hevesli olman güzel. Gerçekçi de ol, imkansızı iste ;)
  • fareli koyun vuvuzelacisi  (26.07.20 23:51:24)
tabi belirtmeyi atlamisim x departmaninda calisiyorum yani konuya hakim durumdayim zaten amacimda yukselmek.. onumdekinin emekli olmasini beklersem kadayif olurum korkusu

  • anarquia  (26.07.20 23:53:11)
bunu bir müdüre anlattığında fikrini çalıp hemen kendi bulmuş gibi yukarılara pazarlar sen en üst kademelere ulaşmalısın yoksa yokolur gidersin.

  • basond  (27.07.20 09:01:14)
Atacaginiz mailde ne oldugunu soylemeden avantajlarini sayarak harekete gecebilirsiniz. Basond +1

Bu arada rakiplerinize gidip bilgi aktararak filan suclu durumuna dusebilirsiniz ayni zmaanda, ya da onlari suclu durumuna dusurebilirsiniz.

Hic kendi iknizla yukselme konusu uzerine konustunuz mu?
  • kuehles blondes  (27.07.20 09:14:21)
Bankalar genelde birbirleriyle etkilesim halinde, kim ne yapiyor nasil yapiyor durumu ne zaten yukarilarda biliniyor.
Yapilmiyorsa ya IK ile alakali, ic dengelerle alakali bir durumdur ya da sira gelmemistir henuz.
Kostek olmak gibi olmasin ama buradan yurumeniz zor biraz :/
  • yaraticinick  (27.07.20 09:37:28)