[]

Yazın hem fiziksel hem ruhsal olarak daha yorgun hissediyorum?

Şu an İstanbul'dayım. 17 gün Karadeniz tatili yaptım, 10 dereceyi de gördüm, kaban da giydim. Kendime geldim valla.

Ama döndüm İstanbul'a, şu an kolumu kaldırarak gücüm yok, ruhsal açıdan da öyle. Hay sıcağına da yazına da senin, bi bit alüminyum diye söyleniyorum. Bağırsak düzenim zaten hak getire..

Hani Eylül sonu İstanbul'a serinlik gelir ya, atletsiz çıkılamayacak hale gelinir, işte o zamana kadar bana rahat yok bu şehirde.

Sibirya kurdu ya da Kutup ayısının neler çektiğini daha iyi anlıyorum.

İnsanlar genelde kışın yorgun ve depresif olurlar,kapalı havada falan. Ben tam tersi yazın ve güneşli havada.

Bilmiyorum belki b12, d ve demir düştü, genelde düşük çıkıyor bende.

Aynı şeyleri yaşayan var mı, aşabilen var mı? Vitamin eksikliğinden midir yoksa psikolojik mi? Kolumu kaldıracak halim yok.

 
Zaten sıcak hava kötüdür, yaz zengin işidir.

Millet alışmış ondan yaz istiyor, 1 haftalık tatil için bütün yaz sıcaktan kavruluyorlar
  • kleider  (23.07.20 10:11:05) 
Büyük şehirde ve çalışmak zorunda olup da yazı sevmek bana imkansız geliyor. Kış işe her yerde güzel.


  • arnold schwarzeneger  (23.07.20 10:34:29) 
Senin gibilere kışçı denir. Bu soruyu da kışçılar doldurmuş. Ben azılı bir yazcıyım. Yazdıklarına tuhaf tuhaf bakıyorum.


  • pass  (23.07.20 19:40:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.