[]

kamp-trekking seven ablaya hediye önerisi

Yaklaşık 10 senedir bu işlerle uğraşan ablama çam sakızı çoban armağanı bir doğum günü hediyesi almak istiyorum. Elzem olan bütün eşyaları var. Daha çok böyşe pek akla gelmese de arada bir kullanabileceği bir şey olabilir. Tikler akşam gelecek.
 
Kuka bardak olabilir eğer yoksa.


  • antihero  (22.07.20 20:11:34) 
kaliteli termos (stanley)
victorinox çakı

  • orpheus  (22.07.20 20:19:25) 
Butce nedir bilmiyorum, hiking batonu olabilir

Hafif ve ergonomik sekilli su sisesi olabilir
Bosaldiktan sonra katlanan yemek kaplari oluyor, o olabilir
  • kuehles blondes  (22.07.20 20:57:32) 
Deniz - göl nehir kıyılarını tercih ediyorsa dechatlon’daki kanolardan alabilirsin.
Biraz pahalı ama çok sevinir

  • otopsicocugu  (22.07.20 21:39:10) 
Yine bütçene göre “aksiyon kamerası” ya da “dürbün” de bakabilirsin


  • otopsicocugu  (22.07.20 21:40:28) 
Çok amaçlı çakı olabilir,
Yemek seti olabilir, ocağı tavası birbirnw uyumlu olanlardan
Hamak olabilir
  • zimbirik  (23.07.20 00:16:40) 
En kalitelisinden:

-İsviçre çakısı
-çakmak
-kaliteli bir el feneri
  • Avoiding The Puddle  (23.07.20 00:25:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.