[]

vize başvurusunda tarih uyuşmazlığı sorun yaratır mı

erasmus için yurt başvurusu yaparken 22 ağustos'ta geleceğimi yazmıştım. sonradan bu tarihi değiştirebileceğim söylendiği için üzerinde durmadım.

yurda giriş-çıkış tarihlerimi konsolosluğa verilecek davet mektubuna işlemişler bu şekilde. bense muhtemelen 25 ağustos'tan sonra giriş yapacağım ülkeye.

sigortam ülkede kalacağım süreyi kapsadığı, uçak biletim vs. buna uygun olduğu takdirde bu durum sorun yaratır mı acaba? "giriş tarihin 22 ağustos görünüyor, biletini neden 26 ağustos'a aldın" diye problem yaparlar mı?

karşı okula yazsam yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum, o davet mektubu göçmenlik bürosu onaylı çünkü, yenisini istesem çok uzar.

bence hiçbir sorun olmaması lazım ama yine de sormak istedim işi bilenlere. boşa mı dert ediyorum yine?

 
geç gitmek değil erken gitmek problem yaratabilirdi ama şimdi sıkıntı olmaz.


  • bohr atom modeli  (22.07.20 18:57:23) 
benzer şekilde ben de 1-2 gün kadar geç gitmiştim sorun yaşamadım.


  • dedi ayca  (29.07.20 09:41:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.