[]

Umutlarinizin da tukendigi oldu mu hic?

Buyuk bir boslukta hissediyorum,hicbir sey den korkmuyorum.
Kendimi asiri derecede degersiz hissediyorum. 
Bu saatlerde gelen umutsuzluk, değersizlik düşünceleri olağan. Eskiyle hesaplaşma, utanç verici anılar, her şey kötüye gidiyormuş düşüncesi vs hepsi olağan. Biz güneşe odaklı canlılarız. Bu saatler gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Bu düşünceleriniz gündüz de hiçbir şey kaybetmiyorsa psikiyatriye gitmenizi öneririm. Yeter ki bu umutsuzluğu fazlasıyla yoğun yaşayıp kendinize maddi/manevi bir zarar vermeye kalkışmayın.


  • mor bembombom  (21.07.20 04:55:51) 
Saatlik bir sey degil,gunluk inis cikis degil.
Doktorun kanser hastasindan umudu kalmayipta omur bictigi ani dusunun iste oyle bir sey.
Sorunlar cozumsuz ise psikiyatri ne yapabilir ki.
  • E.R.W.  (21.07.20 05:13:22) 
Hikayenizi, durumunuzu bilmiyorum. Çözüm olup olmaması olayı çok göreceli olmakla birlikte size farklı açıdan bakma gücü sağlayabilir. Farklı açıdan bakma, katlanabilme, odak noktasını değiştirme kısımları için sonradan psikolog desteği de alabilirsiniz ama önce psikiyatr.
Psikiyatri tam olam olarak bunun için olan bir dal, kendi sağlığınız için bir şans vermenizi öneririm.

  • mor bembombom  (21.07.20 09:06:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.