[]

bloomberg terminal analyst recommendations

bi yatırım şirketinin müşterisiyim ve resmiyette bir yatırım danışmanım var ama çok düşük hacimli işlemler yapıyorum, bala göte müşteri oldum desem yeridir.

İşlemlerimi kendim yapıyorum, arada bir telefon veya mail ile ''şu hissenin analist beklentilerini gönderir misin'' diyorum gönderiyor. ama zırt pırt bakmak istediğim de oluyor bazen.

bu verilere kendi kendime ulaşma şansım var mı?

 
Başlıktakini soruyorsan var ancak çok pahalı o terminal üyeliği. milyonlarla yatırım yapmıyorsan değmez.


  • Mcfly  (20.07.20 20:27:37) 
Terminal uyeligi alman lazim o da degmez +1 Mcfly

Ben isim geregi terminal kullaniyorum bizde bile terminalle bazi seyleri yapmak ekstra ucretlere tabi ve o kadar yuksek ki calistigim kurum bu bedeli odemekten kaciniyor oyle dusun :)
  • tuborg yesili  (20.07.20 20:55:14) 
bloom çok tuzlu. 2k usd. ama o parayla edinecegin bilgiyi paraya cevirecek bilgi ve network olmadiktan sonra hiç bi işe yaramaz. ayrica analist raporlari da bi yere kadar. zaten çok özel notlar da buy side tarafina verilir senin benim gibi adamlar anca yerli kurumlarin public analizlerini okur heee deriz. ama yabanciya ole analiz gider ki aklin hayalin durur (bloom da olmayan)


  • lycoxin  (20.07.20 21:43:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.