[]

sol serçe parmağımı hissetmiyorum

eski tarz bir koltukta iki saat kadar uyumak durumunda kaldım. uyandığımda elim komple uyuşmuştu, "geçer" dedim, netekim çabucak geçti.

ancak uyanalı iki saat geçmiş olmasına rağmen sol serçe parmağım hala çok uyuşuk. öyle üstüne yatmışım gibi değil, oynatabilsem de dokunduğumda neredeyse hissedemiyorum.

konforsuz pozisyonda uyumak dışında bir şey yapmadım açıkçası, normalde çalışıyordu parmağım.

endişelenmemi gerektirecek bir durum var mı sizce? üzerine yatılan, ezilip büzülen uzvun iki saat içinde kendine gelememesi biraz ürküttü beni. öte yandan "olm üç saat önce bi şeyin yoktu, gittin beton gibi koltukta iki büklüm yattın, geçer 1-2 saat sonra" diye de düşünmüyor değilim.

 
ağır poşet sapının uyuşturduğu parmak ucum, 3 ay sonra tamamen düzeldi. geçer, kesin.


  • mimo  (18.07.20 21:32:11) 
kendi kendine geçebilir ama geçmeyedebilir.
devlet hastanesinde 10-20 tl'ye muayene olcaksınız alt tarafı.
riske girmeyin, 1 gün bekleyip muayene olun.
  • aslindasorunumpsikolojik  (18.07.20 22:57:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.