[]

Evlilik teklifi için yüzük

Sadece sembolik olacak, daha sonra tek taş pırlanta alacağım. fakat onun öncesinde evlilik teklifi için swarovski alsam nasıl olur? bu konuda fiyatı uygun evlilik teklifi yapılabilecek yüzükler hakkında önerilere açığım. (biraz maddi olarak sıkışık olduğum için tek taş pırlanta alamıyorum, onu daha sonrasında alacağım.)

teşekkürler


 
valla kendi açımdan söylüyorum, önce teklif edilip sonra yüzük gelecekse ben yüzüğün gelmesini beklemek isterdim açıkçası ama hiç alamayacağım diyorsanız o başka. swarovski olabilir ama çok fake duruyor bence. bi taş vardı pırlantaya benzeyen ama adını unuttum.. belki bilen çıkar.
bir de yüzük evlenme teklifinde alınmadıysa aman zaten kabul etti diye alınmıyor. o yüzden teklif etmeniz şartsa ve yüzük alacağım diyorsanız bence bekleyin. sonra almayacaksınız ve ömür boyu başınıza tatlı tatlı kakılabilir ya da bi kavga anında bilemiyorum ama bu şekilde evlenme teklifi alan çok arkadaşım oldu hiçbirine gerçeği alınmadı sonra.

  • matilda  (13.07.20 14:47:00 ~ 14:48:28) 
swarovski alıcaksan 5taş veya tam tur al. tektaş aldıktan sonra şu an aldıklarınız taca çıkmamış olur hem de. taşlarını çok büyük almayın. çakma olduğu belli olmasın.


  • xrated  (13.07.20 14:59:51) 
matilda’ya katılıyorum
Aldığınız zaman teklif edin ozaman. Şimdilik sadece kolye vb bir hediye alın.

  • megalomaniac  (13.07.20 15:16:34) 
teklif ederken tek taş almayacaksanız bence hiç almayın, tam gereksiz masraf olur.


  • biergarten  (13.07.20 15:29:33) 
Kız kaçmıyorsa , maddi durumu toparladıktan sonra olması gereken şekilde teklif edin. sen gidip zirkon veya swarovski alacaksın. kız bunu pırlanta zannedecek (teklif sırasında, "bak bu zirkon" demeyeceğine göre). Sonra ortalık karışacak.

euro pırlanta (diamond) , burayı bir araştır. 0.15-0.20 kr arası bir çok model var. H-VS veya H-SI olarak seçim yapmaya özen göster. yoksa pırlanta kendini göstermez. ürünler sertifikalı, 4 yıl sonra zen pırlantadan üstüne az biraz daha ekleyip taş büyütüp model değiştirdik.

www.europirlanta.com
  • janavarorion  (13.07.20 15:35:33 ~ 15:37:28) 
Bence gayet güzel olur. Kadin tarafiyim bana tek tasla etmisti ama o anda etmek istedi ve parasi da yoksa o sirada baska bi yuzukle etmesi hosuma bile giderdi. Taş cok buyuk olmasin onerisine katılıyorum ben pirlanta degilim diye bagirmasin.


  • sanguine mcqaer  (13.07.20 15:35:58) 
Hiç pırlanta alınmaması çok büyük bir problem olduğu gibi 0.30 ya da 0.40 karat altı da kıyamet kopmasına sebep olabilir. Hele çakma imitasyon falan hayal edemiyorum yaşayacağın problemleri. Önemli olan tek nokta arkadaşlarınınkinden daha büyük ve parlak olması. Dünyanın en takmam böyle şeylere diyen kadını bile burnundan getirir fitil fitil. Bize çok saçma gelebilir ama bu böyle hacım. Bi şekilde ultra önemli işte kadın için.


  • japon askeri  (13.07.20 21:19:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.