[]

Alerji testleri önerisi

Merhabalar,

Yıllardır hava yoluyla dolaşan partikül ve güneş alerjim var bunları biliyorum.

Son zamanlarda yiyeceklerinde kötü anlamda etkileri olduğunu gözlemledim.

Bununla ilgili test yaptırmak istiyorum.

Detaylı sonuç veren, örneğin yumurtanın beyazını sindiremiyorsunuz, gluten sorununuz yok şeklinde bir rapor alabileceğim sağlık kuruluşu var mı?

(Istanbul)

Sağlıklı kalın.

 
gogus hastalıklarından yeni yaptırdım kan alerji testi içerikleri şunlar;
*yalnız dipnot düşeyim kanda domates alerjim çıkmadı ama deri testinde çıktı, en iyisi doktorunuza sormak
Yumuerta beyazı
Yumurta sarısı
İnek sütü
İnek sütü,UHT
Kazein
Buğday unu
Gluten
Pirinç
Soya fasulyesi
Susam
Yer fıstığı
Fındık
Antep fıstığı
Ayçekirdeği
Balkabağı Çekirdekleri
Kakao
Portakal
Çilek
Elma
Muz
Kivi
Dut
İncir
Domates
Havuç
Patates
Soğan
Şeftali
Kiraz
Zeytin
Yeşil fasulye
Balık karışımı 1
Deniz kabukluları karışımı 1
Et karışımı 1
Tavuk
  • eja  (09.07.20 14:08:15) 
benzer sorunlara ben de sahibim. Bu duyuruyu takip ediyor olacağım. @eja, hocam hangi hastane nerede yaptırdınız bu testi, yada her yerde yapılabiliyor mu?


  • cursor  (09.07.20 14:43:54) 
florence nightingale'de yaptırdım, polen olan yerlerde daraldığımdan alerjim azdığı için gogus hastalıklarına gittim levent dalar'a daha öncesindede deriden alerji baktırdım, ufak bir çizik atıp çeşitli solusyanlar suruyorlar alerjin olana kabarıyorsun.


  • eja  (09.07.20 15:59:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.