[]

Banka

Kapanan iban hesabıma yatırılmış olan parayı nasıl alabilirim? Ya da alabilir miyim?
 
iban hesabı derken. vezneden alabilirsiniz.


  • ceketimi alip cikcam  (06.07.20 16:18:24) 
Teşekkür ederim. Aynı bankada iki hesabım var, birini kapattırmak isterken maaş hesabımı kapattı veznedeki görevli yanlışlıkla. Bugün herkesin ödemesi yapılmışken benim de hesabım kapandığı için ödemem yapılmadı.

Başka bir şubesine gittim, o şubeye gidin dediler. O şubede havuzda yatan para durur mu acaba?
  • ersen sevdalisi  (06.07.20 16:25:14) 
iptal olan ibana para yatirilamaz, geri doner.


  • müptezel dostoyevski  (06.07.20 16:32:37) 
kapandıktan sonra gönderildiyse müptezel +1


  • ceketimi alip cikcam  (06.07.20 16:39:13) 
Kapandıktan sonra gönderildi, evet? Nasıl yapabilirim peki?


  • ersen sevdalisi  (06.07.20 16:44:16) 
Parayı gönderen kişiye söyleyeceksiniz, kullanımda olan bir ibanınıza tekrar gönderecek.


  • irene  (06.07.20 16:47:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.