[]

Turkcell'den Vodafone'a geçmek..

Bıktım abuk subuk faturalar ödemekten.

Merak ettiğim, Turkcell'de taahhütüm var. O ne oluyor geçersem?


 
Bitime az kalmışsa, kalan zamana göre hesap yapıyorlar.

Ben taahhüdümün bitmesine bir ay kala caydım, son ay faturama 40 tl cayma bedeli yansıdı.

Ben gecen sene vodafona geçmistim. Bilmediğim yollatda inyernet çekmemesi ile navigasyon sorunları, sehrin ortadında sokakta bile çekmemesi canıma tak ettirdi. Kullananlara iyice sorun, gerci ben kime sorsam "oo heryerde cekiyor" dedi ama, öyle olmuyormuş.
  • rezilrusfaadam  (05.07.20 22:02:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.