[]

banka hesabi

ziraat bankasında iki hesabım var. pasif olan hesabımı kapattırmak için bankaya girdim, veznedar yanlışlıkla aktif olan maaş hesabımı kapatmış.

çalıştığım kurumdan ayın 6-7 si için yatacak ücretin hesaplamaları gönderilmiş bankaya. bana da yeni hesap açtılar tabi maaş hesabım için. yatacak parayı nasıl alabilirim?


 
yeni açılan hesap ile internet şubesine kaydolun. sonra elinizde bir kart varsa o hesabı karta tanımlayabilir, kendinize veya eşinize dostunuza ait başka bir hesapa havale/eft yapabilir veya hiç uğraşmadan qr code ile atm'den kartsız para çekip yatırabilirsiniz.


  • hadsafhada  (04.07.20 08:40:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.