[]

Sahil kenari kalacak yer arayisi

Tatil köyü vs. oteller pek ic acici degil. Cumadan pazartesiye 4 gunluk bir yer ariyorum. Mumkunse sessiz sakin, deniz kenari ve yesil icinde olsun. Mugla veya Antalya tercihtir. Arac olmayacak. Cok salas bir yer de olsun istemiyorum Covid dolayisiyla,bu sebeple nispeten iyi bir bütçe ayirabilirim cunku esimle ilk yaz tatilimiz de olacak. Gorus paylasacak arkadaslara tesekkur ederim.
 
olympos deep green


  • kablelvuku  (03.07.20 17:05:03 ~ 17:05:29) 
marmaris'te koylardaki pansiyonlar tam size göre. benim yaptığım en güzel tatildi orada geçirdiğim.


  • lancelot du lac  (03.07.20 17:44:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.