[]

Sgk dan msj geldi

SN. Xxx, 2020 yIlI 5. ayInda prime esas kazancInIzIn bir onceki aya gore azaldIgI tespit edilmistir. Ücretinizin eksik bildirildigini dusunuyorsanIz Kurumumuza basvurabilirsiniz. B001

İş yerim bi banka. Nerden neyi nasıl kontrol etmeliyim? Bordroda brüt ücret mayıs ayıyla aynı. Yatan net maaş da aynı. Ne yapmalı?

Tşkler.

 
Bankaların kendi sandıgı oluyor. Siz SSK'lı mısınız?
E devlet'e girip 4a hizmet detayına bakabilirsiniz.

  • liberal  (30.06.20 14:28:24) 
Ben sgk lııyım evet. Bankanın sandığı yok bizde.


  • neden beni sevmedin  (30.06.20 14:38:25) 
  • liberal  (30.06.20 14:40:34) 
Tmm oradan baktım zaten. Nisan ayından 2500 TL kadar eksik gösteriyor mayıs yatanı. AMa zaten hiçbir ay sabit yatmamışki. Mesela Nisan ayında da mart ayının iki katı yatmış. Bunu anlayamıyorum. Bu konuda bilgim yok.


  • neden beni sevmedin  (30.06.20 14:44:52) 
Üst vergi dilimine geçmiş olabilirsiniz.


  • flo  (30.06.20 15:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.