[]

Spotify free/premium

Merhabalaar, şimdi ben indirdim spotifyı çalıyor şarkıları da freede. Premium olmanın özelliği ne? Reklam mı? Reklam da çalmadı ki.
Fark nedir açıkçası? 
Reklam yok.
Telefonuna indirebiliyorsun internete gerek yok.

  • logisticsmanager  (30.06.20 13:04:55) 
Reklam yok, sırayla calabiliyorsun (eskiden premium değilse calamiyordun), kendi listeni yapıyorsun, çevrimdışı dinliyorsun, ses kalitesini yukseltebilirsin.

Yıllardır premium kullanıyorum; hayatımda en sevdiğim uygulama olabilir herhalde.
  • fraise  (30.06.20 13:12:35) 
şarkıları bir saat içerisinde 7 kere mi ne atlayabiliyorsun ve adını yazınca şarkı değil albümü çıkıyor.


  • kenarortay  (30.06.20 13:15:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.