[]

burun estetiği yapan doktorlar

istagram adreslerine fake resimler koyabilir mi? nasıl anlarız?

bir tanesi var gayet güzel işler çıkarmış ama hakkında yorum yapan kimse yok. 1 tane var. nasıl anlarım o resimlerin fake olup olmadığını?


 
Risk almayın bence. Ben çok güzel yorumları olanlara bile güvenemiyorum...


  • lesfeuxdartifice  (30.06.20 13:23:28) 
fake foto koyacağını sanmam da, fake takipçi alıyorlar.

bir arkadaşım ünlüce birine yaptırdı, sonuç da güzel. Fakat arkadaşımın fotoğrafı paylaşıldığında (onu da tam iznini almadan yaptı :D) başta 20-30 olan beğeni bir anda 1030'a çıktı. Beğeni aldığı net bence.
  • nhk ni youkosu  (30.06.20 13:37:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.