[]

Sercan'ın futbol hayatı neden 27 yaşında bitti?

30 yaşında Survivor'da..

Bursa ile şampiyonluk yaşayınca yeni yıldız falan deniyordu.

Neden genç yaşta futbol kariyeri bitti? Aileden mi zengin yoksa sakatlık falan mı yaşadı?

BONUS: Arda ne zaman Survivor'a katılır? Bonservisi elindeymiș şu an.

 
Futbol hayatı boyunca iyi olduğu tek sezon şampiyon oldukları sezondu, o zaman da 20-21 yaşındaydı, sonrasında ne kendini geliştirdi ne üstüne bir şey koydu, Galatasaray'da 4-5 sene kaldı toplamda 20 maça ancak çıkmıştır, arada sakatlıkları da oldu tabii ama asıl etken iyi bir profesyonel olmamasıydı, sonra zaten hızla alt liglere gitti bitirdi kendini. Ha alt liglerde kalsa 40 yaşına kadar da devam ederdi ama Survivor'dan daha iyi bir teklif gelmiştir muhtemelen.

Arda'nın kibri egosu Survivor'a gitmesine izin vermez muhtemelen.
  • angelus  (30.06.20 11:44:34) 
Hocam bu kronik bir problem. Türk topçuların %80’i yatıp para aldığından kendilerini geliştirmiyorlar. Federasyon sağolsun şimdi yine yabancı sınırlaması getiriyor, yani bizim topçular yine yatıp para alacak. Batuhan vardı mesela, efsane olabilecekken gazoz oldu.

Arda konusunda @angelus +1
  • giovanne  (30.06.20 11:48:26) 
Klasik türk çünkü, manyakmışım 40 a kadar anama bacıma sövdürcem, parayı cebime doldurum 10 senede sonra krallar gibi yaşarım kafasında olduğu için. Ha bence mantık süper benim imkanım olsa bende yapardım.


  • paramolacak  (30.06.20 12:05:11) 
Bursa'nın şampiyon olduğu sezonda asıl parlayan isimler Batalla, Ergiç hatta Ozan İpek falandı bence. Sercan'ın o sezonda bile çok golü yoktu diye hatırlıyorum. Bursa takım ruhuyla kazandı zaten. Bence şampiyonluktan gelen ünle ve gazla Galatasaray'a transfer oldu yoksa aman aman iyi bir oyuncu olduğunu hiçbir zaman düşünmedim. Bursa'da kalıp ortalama da olsa bir performans sergilemek varken başka şeyleri tercih edip 30unda kendini Survivor'da buldu.


  • black holes in the sky  (30.06.20 13:00:55) 
Ortada performans falan yoktu cunku, ortalama anadolu golcusu idi bu adam. Cemaatci Ertugrulun Bursa'si o sene bos beles sampiyon yapildi , tum ligin Bursaya nasil yattigini herkes biliyor, Anadoludan sampiyon cikiyor romantikleri ile Fenerbahce dusmanlari bir olup cemaatci Ertugrulun Bursasi sampiyon yapildi. Ertugrul da iyi dondu firildak. Aptaliz, ahmagiz, kandirildik muhabbeti. Futolculugundan goruntu bulurum diye youtubea adini yaziyordum 10 sayfa cemaat yurdu acilisi cikiyordu anasini satayim, simdi hepsini sildirmis cakal. darbe sonrasi uzun sure ortalikta gozukmedi dikkat edersin, bir ara Iran'da falandi Simdi donmus futbola cunku millet salak ya unuttu onu.


  • neverletyougodown  (30.06.20 13:43:04 ~ 13:47:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.