[]

çivili korniş dübeli

elimde 7lik matkap ucu var beton için, bu 7lik matkap ucuna göre çivili korniş dübeli var mıdır?

7lik matkapla kaçlık korniş dübeli almam lazım?

sadece 1 tane 2 metrelik korniş takıcam.

 
Her ölçüye göre yoktur ve ölçüsü de ezberimde değil ama tavan boyalı değilse (boyalı ise bile olur) 30 TL ye montaj silikonlu alıp kornisin arkasına basın tavana da tutturabikirseniz bantla ya da vileda sapını sandalyeye koyarak vs kurusun en rahatı o olur
Ya da dübel almaya gidince 3 4 TL ye matkap ucu da alınabilir

  • kisa  (30.06.20 11:35:02) 
geçenlerde aldığımız korniş dübelinin ölçüsü 7likti yanlış hatırlamıyorsam, elimde ona uygun uç olmayışından aklımda kaldı. zaten adamın elinde başka boyu da yoktu.


  • gkhncnzdgn  (30.06.20 14:38:02) 
Ben de 7'lik uç ile yaptığımı hatırlıyorum, bir tavsiyem olacak; delikleri deldikten sonra içine silikon sık, dubelleri öyle tak.


  • John Bloor  (30.06.20 15:41:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.