[]

Kadıköy Civarı Volkswagen Özel Servisi

Arkadaşlar merhaba,

Kadıköy civarında rutin 140.000 bin bakımı için işini iyi yapan, güvenilir servis tavsiylerinize ihtiyaç duymaktayım.

Var mıdır tavsiye edebileceğiniz servisler.

 
vw yetkili servis şart değil ise bostancı oto sanayide ergök oto var (töre ya da dere sokakta olması lazım) uzun yıllardır işlerimi onlara yaptırıyorum. dükkanda çırak yok işi iyi bilen iki usta var. servis sahibi yaşlı amca da eski sigorta eksperi işinde titiz bir adam. rutin bakımsa zaten sorun çıkmaz.


  • orpheus  (30.06.20 14:29:05) 
hasırcıbaşından eski salı pazarına doğru çıkıldığında ilk sağa girilip az ileri gidilince sağda Atak Garaj Wv servisidir.


  • jeanluc  (30.06.20 16:16:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.