[]

Son 2-3 yilin iyi dizileri

Klasik olmus eski dizileri sormuyorum. Dizi delisiyim, hepsini zaten seyretmisimdir. Fakat son 1.5-2 yildir is guc derken biraz uzak kaldim torrent sahalarina.. Aydinlatin gencler..
 
3 sezonluk Sneaky Pete izleyebilirsin. Akıcı, ileri sardırma ihtiyacı hissettirmiyor. Son yıllardaki ergen dizilerinden gına gelmişti, gayet kefiyle ve ilgiyle izledim. IMDB'den yorumlara bakabilirsin.


  • plastic_angel  (30.06.20 09:15:15 ~ 09:55:59) 
Ozark. Taş gibi dizi


  • deer hunter  (30.06.20 10:16:51) 
the kominsky method
çernobil
kidding
living with yourself
unorthodox
  • asisamus  (30.06.20 10:31:37 ~ 10:37:36) 
Hayret kimse Dark dememiş.

Bir de Chernobyl tabii ki.
  • himmet dayi  (30.06.20 10:47:20) 
Dark
Dogs of Berlin
Atiye
  • chitosan  (30.06.20 12:13:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.