[]

Tablet alsam mı?

Laptop ağır geliyor. Bence taşınabilir bir cihaz değil. Şöyle orta ayar bir tablet alsam nasıl olur?
 
Laptoptan farklı bir cihaz.
Kullanım amacına uyuyorsa çok güzel olur tabi.

  • etna  (30.06.20 07:27:34) 
Abi öyle sorulur mu ne için kullanıcaksın?
Genel olarak makale pdf vs okuyan adam alsın ama benim bütün işim excelle diyen adam almasın mesela.

  • Giovanni Pipitto  (30.06.20 08:54:22) 
Hafif laptoplar var onlara bakabilirsin. Ultrabook tarzı. Birde ne için kullanacan o önemli.


  • Topalordek  (30.06.20 09:10:16) 
tabi senin ihtiyaçlarına göre olur olmaz tablet ama, misal ben yapamadım. işlerim için notebook yerini tutumadı. bir excel bile düzenlemek ölüm. gittim ultrabook aldım mutluyum.


  • delidir yakalayin  (30.06.20 09:26:38) 
Dell inspiron 11 2-in-1 var bende. Ram yuksetip ssd taktim. 4 cekirdekli islemcisi var. Normal bilgisayarin yaptigi her seyi yapiyor el kadar alet. Sarji da 4-5 saat gidiyor. Turkiyede satilmiyor sanirim bu model ama buna benzer bisey bakabilirsin.


  • icim urperiyor  (30.06.20 09:31:50) 
tablet asla laptopın yerini tutmuyor söyliym. microsoft teams toplantılarında rahat ettirir bide bol bol pdf kitap okursun onun dışında bi hayrını göremiyorum. onun yerine küçük laptoplardan alsan? netbook mu ne diyolardı, hafiftir, defter gibi bişey hem.


  • The Student  (30.06.20 12:20:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.