Kamil koç express hatla izmire giden var mı

İstanbuldan 5.5 saat sürüyormuş çok iyi bence. Rahat mıdır memnun kaldınız mı. Bu ara uçağa binmek istemiyoruz bu baya mantıklı geldi

şubat gibi annemler bununla geldiler, çok rahat geçmiş. ben pamukkale ile gönderdim, gittiklerinde bir sürü laf yedim. kamil koç ne güzeldi, niye bundan aldın diye :D üstelik pamukkale 110 kamil koç 85 civarıydı. hem kazık yedik hem laf.

  • bruges  (30.06.20 00:21:16)
Pamukkale çok iyiydi ya. Koltuklar falan çok geniş. İkramlar klasik. 3 kere falan turluyor muavin. Kamil Koç ekspresi bilmiyorum ama muavin olayını kaldırmışlardı yabancılara satıldıktan sonra. Bu 5,5-6 saatlik hatlar yeni otobandan hiç mola vermeden gidiyorlar. Pamukkale Bursa otogarda duruyordu sadece. 25 lira fark varmış. O kadar fark muavin olmamasından olabilir bence. Tabi net bilgim yok. Hiç kullanmadım. Sadece tahmin.

  • juninho77  (30.06.20 00:50:28)
Ben pamukkaleyle tam 6 saatte gitmiştim gece 12 sabah 6. Esenlerden bindim. Çok rahattı.

  • mg3929  (30.06.20 10:40:40)