tv mi projeksiyon cihazı mı

evde iki kişiyiz. televizyon izlemiyorum ama film muhabbeti döner diye, bi tanesi bulunsun dedik. bütçe düşük.

80cm toshiba veya az daha büyük regal vs almak sözkonusu
bir de yeni projeksiyon cihazı muhabbeti çıktı.

p.cihazı alınırken neye dikkat edilmeli?
x tl'den ucuza alınacak cihazdan hayır gelmez denebilirse o x kaçtır?

fiyat performans projeksiyon cihazı alacaksan sahibinden.comda blitzwolf vp1 bak

  • nahtoderfahrung  (28.06.20 15:58:40)
projeksiyon cihazları gündüz sıkıntı, tv kalitesi yakalaman için sıfır ışık alması lazım odanın dışarıdan. bilgisayar bağlamayı düşünüyorsan ekran kartın 4k çıkışlı hdmi destekliyorsa 4k samsung veya sony tv almanı öneririm.

  • inancsiz deve  (28.06.20 17:37:58)
Neredeyse 10 yildir evde projeksiyon kullaniyorum, simdi ikinci projeksiyonumdayim. TV ile kiyas kabul etmez eger iyi bir model alirsaniz.

Arada misafirlige gidince ya da babamlarin evinde 65" TV bile gozume kucuk geliyor.

Bence olay televizyon kanallari izleyip izlememek ile alakali, benim televizyon aboneligim yok, sadece internetten film ya da dizileri izliyorum, projeksiyon cok daha iyi bir secenek. Ama standart tv izleyicisi olsam belki o zaman projeksiyon dogru bir secim olmazdi.
  • crown  (28.06.20 19:08:48)