bisiklet tavsiyesi

merhaba,

en yakin arkadasim izmir'de daha cok sahil seridinde, keyif amacli surmek icin bisiklet almak istiyor. butceye 5bin civari diyebiliriz sanirim, ancak ne kadar ucuz olursa o kadar iyi tabi ki. agir olmasin, sorun cikarmasin, daha ne isteriz ki. sehir veya trekking bisikleti iyi olur diye dusundum ben. her turlu oneriye acigiz. nokta atisi "su bisiklet tam arkadasina gore" dediginiz bisikletler olursa cok mutlu olurum.

cinsiyet kadin.

tesekkurler!

www.mossobisiklet.com

Bence başlangıç için bu model yeterli olacaktır.
  • synthetic a priori  (26.06.20 14:32:51)
Yukarıdaki iyiymiş. Bende de carraro sportive 327 var. Ama tabi kadın kullanacaksa kadronun alcak olması avantaj olacaktır. Denedigim kadariyla katlanır bisikketlerden de alabilirsiniz. Decathlon ya da carraro katlanır bisikletler keyif icin iyidir. Atletik kadın değilse katlanır bisiklet derim.

  • prole  (26.06.20 14:41:52)
bende kron tx100 var. çok memnunum 1400 tl ye aldım.

  • matilda  (26.06.20 14:54:39)
sahil şeridi dediğiniz yer parçalı betonlardan kırık dökük taşlardan oluşuyor, kilitlemeli maşalı bir bisiklet almanızı öneririm. jel ve komforlu bir sele de şart.
alçak kadro +1
v fren
bu ayarda bi bisikleti 2000 2500 aralığında bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
hibrit şehir / yol bisikletlerine bakabilirsiniz.
fiyatta yukseldikçe daha teknik bisikletlere yaklaşacaksınız ki bahsettiğiniz yol hem bisiklete zarar verecek hem de amaca yonelik bisikletlerde çok fazla komfor bulamazsınız. bisiklet sporu vücudu hırpalayan bir spor, ufak bir bütçeyle , komfor / güvenlik amaçlı bir bisikletle başlayın. Eğer bisiklet tecrübeniz yoksa bir ay düzenli kullanınca oluşacak his, keşke daha hızlı gidebilsem veya , ordan burdan atlayabilsem ne güzel olura dönüyor. O zaman bu bisikleti satıp üstüne üç beş daha koyup ,istediğiniz parkura amaca yonelik bir bisiklet bulabilirsiniz.
  • RottenApple  (26.06.20 15:05:18)