[]

apple store akasya veya zorlu şuan açık mı? iphone 11 pro max sorunu!

kardeşime aldığım iphone 11 pro max muhtemelen kusurlu ürün çünkü ekranı çalışmıyor cihazın.
akasya veya zorluya yarın gitsem çözüme ulaşabilir miyim? randevu almak zorunda mıyım? almadan gitmeyi düşünüyorum, randevu alınması gerekiyorsa nasıl alabiliriz, cihazın ekranı çalışmıyor şuan!!! 
Bize niye atar yapıon? Apple'ın sitesinden randevu alman lazim


  • ırene adler  (24.06.20 20:29:04) 
Ahahahahah Irene haklı,
Zorlu’ya erken saatlerde gidip randevusuz işlem yaptırabilirsin orada seni sıraya eklerler ama virüsten dolayı sistem değişmiş midir bilmiyorum.

  • shredd  (24.06.20 20:40:05) 
atar yapmıyorum çok fazla !!! basmışım pardon


  • ezkaza  (24.06.20 20:41:29) 
randevusuz, mağazaya satın alım için bile giremezsiniz şu an. alternatif anlaşmalı servis noktalarını değerlendirin.


  • kiyiya vuran dildolar  (24.06.20 22:28:39 ~ 23:52:39) 
Eğer Apple Store'dan aldıysan götürüp sorgusuz sualsiz iade edip hemen yenisini alabilirsin, sıraya girmene de gerek kalmaz.

Apple Store'dan almadıysan bi üstteki cevap doğru.
  • roket adam  (24.06.20 22:43:01) 
Randevu olayını bilmiyorum.

Ama mağazalar şu anda AÇIK. geçen hafta randevusuz gittim ürün aldım çıktım. Teknik servis bölümü de açıktı. Tek sıkıntı biraz sıra olabiliyor.
  • kojonotsuki  (25.06.20 12:54:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.