[]

İşyerinde denenmek?

Yeni işe giren tecrübesiz personellere yapılan bildiğiniz testler var mı test derken mesela üzerinde baskı kurup hemen pes ediyor mu gibi onun tavırlarını daha doğrusu ne yapacak ne tepki verecek bakalım tarzı denenmelere hazır olmak istiyorum açıkçası..
 
:) işe ve patronun yaratıcılığa kalmış mesela kurumsal perakende şirketleri gizli müşteri gibi uygulamalarla çalışanlarını sınıyor. bunlar ürün iade etmek için kavga çıkarandan sadece izleyene kadar değişebiliir. tabi bu bir panoptikon misali çalışanda sürekli izlendiği/denetlendiği algısını yaratmaya da yarıyor. onun dışında iş yerine göre çok farklı yöntemler olabilir annemin temizlikçi ilke kez geldiğinde açığa para koyması da iptidai bir sınama sayılır.


  • Ufuk  (21.06.20 04:36:41) 
oyle seyler genelde mulakatta test edilir. ise girdikten sonra boyle test uygulayan yerden kac.


  • crucio  (21.06.20 10:58:23) 
O tarz deneme olmaz ama kaçta geldi kaçta gitti telefonuyla oynuyor mu vs bakılır


  • cedex  (21.06.20 11:05:00) 
:) rahat ol paranoya yapma. Olması gerekni yap Kendin ol yeter.


  • hepbiarayisicinde  (21.06.20 11:47:17) 
Mulakatta yapanlar ama onu da senaryo adi altinda belirterek yapmalilar.
Az biliniyor ama mulakatta yasak artik belirtmeden stres vs olcucu seyler yapmak

Her turlu uzak dur boyle yerlerden
Issizken her seye boyun egme egiliminde oluyoruz ama oyle degil gercek dunya.
  • Kittie  (21.06.20 13:49:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.