[]

nitel araştirma

bir ödevim için katılımcılardan 6 açık uçlu soruya yanıt vermelerini istedim. bunları analiz ederken temalar çıkarmadan 1.sorudan 6. soruya kadar katılımcıların karşılaştırmalı yanıtlarını versem problem olur mu? ve bunun analizi kısmına ne yazabilirim bu durumda?
 
nitel araştırmam konusunda fikir rica ediyorum.


  • ersen sevdalisi  (13.06.20 20:57:03) 
1. sorudan 6. soruya kadar katılımcıların karşılaştırmalı yanıtlarını nasıl vereceksiniz? nitel araştırmalarda en az 20 kişi isteniyor ki her birini tek tek karşılaştırmak zorlamayacak mı? Her soru için içerik analizi yapıp temalar altında cevapları vermek ve tartışma kısmında cevapları karşılaştırsanız daha doğru olur gibime geldi.


  • penceredengorunenmorbina  (13.06.20 21:57:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.