kavundan balkon demiri tadı almak

dün başıma gelen olay. buna benzer bir durumla karşılaşmış biri var mı

benim dün başıma başka bişey geldi.

abi bildiğin patates, çürük değil, cücüklenmiş değil, bildiğimiz ince kabuklu yeni aldığım patates.

soydum, güzelce doğradım, gittim daha önceden kullandığım 5 litrelik yağ şişesinden temiz yağ koydum kızarttım.

sonra gittim aynı yağda tavuk kızarttım.

tavukların tadı gayet normalken, patatesler acıydı, şey gibi hani amoklavin antibiyotik içersin tadı acı olur ya, aynen öyle.

bi türlü mana veremedim.

her şeyi coronaya bağlamaya meyilliyim zaten. sürekli başım ağrıyor son zamanlarda aha dedim tat kaybı falan diyolardı öyle bişey bu heralde evyah dedim korona olduk.
  • hem şişko hem deli  (10.06.20 23:46:55 ~ 23:49:24)
ben de geçen ay cola içerken (pepsi) ağzıma tadı çok değişik, deterjanımsı sentetik bir tat geldi. içemedim. bir kaç gün orda durdu bende mi sıkıntı var dedim. her içtiğimde aynı garip tat geldi.

  • fezagezgini  (10.06.20 23:58:38)
Başta şekerliler olmak üzere paketli ürünlerin içerisindeki kimyasal maddelerin tadını çok net hissediyorum artık.
Ama reklamların etkisi ya da hipnozu altında kalmış olmalıyız ki el değmeden, otomatik makinalarda ve hijyenik ortamlarda üretildiği için güvenle yemekteyiz. (İçerisine giren katkı maddelerini görmezden gelin, idare edin.)
Oysa yeme içme değişirse, insan da değişir.
  • Erva  (11.06.20 00:33:16)
kan tadı alıyor olabilirsiniz. ağzınızda/dişlerinizde/diş etlerinizde kanama vb. olabilir mi acaba?

  • semyasa  (11.06.20 03:44:40)