Ceva/horoz taşıyıcıları

Ne kadar kazanıyor bu garibanlar. Adam geldi tek başına
Çamaşır makinesini 3 kata sırtında kan ter içinde çıkardı
Başka eleman yok mu dedim. Bu işe adam dayanmıyor dedi.
Sesini de çıkarmadan gitti. Vicdan yaptım. Bir daha internetten büyük eşya almam.
Umarim iyi para kazanıyorlardir

Çok kazanmadıklarını duymuştum, asgarinin bir tık üstü yani malesef. Haklısınız, bahşiş vermeliyiz bence bu tarz durumlarda.

  • sys coyg  (10.06.20 21:49:34)
Bize de cevadan geldiler geçen gün. Orta ağırlıkta bir üründü,üç parçaydı. Adam kendisi cikardi. İki kisi olurlar diye bekledim ama. Çok enteresan gerçekten. Bu aralar bahşiş veriyorum kargoculara,çoğu bitik halde geliyor eve. Ivır zıvırda söylemiyorum. Bundan sonra uzun süre netten sipariş vermicem.

  • ırene adler  (10.06.20 21:58:26)
Bu arada bahsettiğiniz firma değil ama birkaç sene önce eve dolap vs taşımaya 2-3 kişi gelmişti, adamların bir tanesi hem 50lerindeydi hem de kalp ameliyatı geçirdiğini söylemişti. Mecburen çalışıyorlar, gerçekten üzücü. Allah yardımcıları olsun.

  • sys coyg  (10.06.20 22:06:39)
-bahşiş gittikten sonra aklima geldi.
-yardım etmek istedim beceremedim. -
-internetten almayınca yerel bayinin elemanları getiriyor. Ve en azından 2/3 kişi geliyorlar
  • gameofannen  (10.06.20 22:12:37)
Boyle soyleyince aklima geldi;
Darty'den çamaşır makinesi aldim ama soru olarak merdiven var mi diyo, yanlış anladik biz onu nedense ama apartmana giriste merdiven var.
Neyse adam geldi, dedi ki normalde bunu cikartmamam lazim yasak, bu iki kisilik is dedi. Sonra benim cok azcik yardim etmeme izin verdi, bir sey olursa onun basi belaya gireceginden.

Neyse siz böyle diyince aradaki farki anladim. Buradaki de cok kazanmiyordur da en azindan kimseye tek başına sirtinda cikartamazlar, yasak.
  • logisticsmanager  (10.06.20 23:03:12)
ne kadar aldılarını hakkaten bilen yok u? bir yetkili çalışan?

  • gameofannen  (11.06.20 10:22:48)