[]

Ceva/horoz taşıyıcıları

Ne kadar kazanıyor bu garibanlar. Adam geldi tek başına
Çamaşır makinesini 3 kata sırtında kan ter içinde çıkardı
Başka eleman yok mu dedim. Bu işe adam dayanmıyor dedi.
Sesini de çıkarmadan gitti. Vicdan yaptım. Bir daha internetten büyük eşya almam.
Umarim iyi para kazanıyorlardir

 
Çok kazanmadıklarını duymuştum, asgarinin bir tık üstü yani malesef. Haklısınız, bahşiş vermeliyiz bence bu tarz durumlarda.


  • sys coyg  (10.06.20 21:49:34) 
Bize de cevadan geldiler geçen gün. Orta ağırlıkta bir üründü,üç parçaydı. Adam kendisi cikardi. İki kisi olurlar diye bekledim ama. Çok enteresan gerçekten. Bu aralar bahşiş veriyorum kargoculara,çoğu bitik halde geliyor eve. Ivır zıvırda söylemiyorum. Bundan sonra uzun süre netten sipariş vermicem.


  • ırene adler  (10.06.20 21:58:26) 
Bu arada bahsettiğiniz firma değil ama birkaç sene önce eve dolap vs taşımaya 2-3 kişi gelmişti, adamların bir tanesi hem 50lerindeydi hem de kalp ameliyatı geçirdiğini söylemişti. Mecburen çalışıyorlar, gerçekten üzücü. Allah yardımcıları olsun.


  • sys coyg  (10.06.20 22:06:39) 
-bahşiş gittikten sonra aklima geldi.
-yardım etmek istedim beceremedim. -
-internetten almayınca yerel bayinin elemanları getiriyor. Ve en azından 2/3 kişi geliyorlar
  • gameofannen  (10.06.20 22:12:37) 
Boyle soyleyince aklima geldi;
Darty'den çamaşır makinesi aldim ama soru olarak merdiven var mi diyo, yanlış anladik biz onu nedense ama apartmana giriste merdiven var.
Neyse adam geldi, dedi ki normalde bunu cikartmamam lazim yasak, bu iki kisilik is dedi. Sonra benim cok azcik yardim etmeme izin verdi, bir sey olursa onun basi belaya gireceginden.

Neyse siz böyle diyince aradaki farki anladim. Buradaki de cok kazanmiyordur da en azindan kimseye tek başına sirtinda cikartamazlar, yasak.
  • logisticsmanager  (10.06.20 23:03:12) 
ne kadar aldılarını hakkaten bilen yok u? bir yetkili çalışan?


  • gameofannen  (11.06.20 10:22:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.