[]

iphone tamir/servis önerisi / istanbul

merhaba, iphone 8 cihazımın kırık olan ekran ve arka camını yaptırmak istiyorum.
ekranı özellikle orjinal tercih ediyorum, arka camı için de dikkatli titiz bir şekilde yapabilecek bir yer olması tercih sebebi. benimki gibi benzer sorunları bizzat deneyimleyen veya eşi/dostu benzer sorunlar için deneyimlemiş ve memnuniyet açısından hiçbir sorun yaşamamış/yaşamadığınız bir yeri tavsiye ederseniz çok memnun edersiniz. merdiven altı yerlerde yaptımak katiyen istemiyorum, apple store'da yaptırmam da bütçe açısından beni zorluyor. belirttiğim iki husus(orjinal ekran+ arka cam) için toplamda 700-800tl bütçem mevcut.

sağlıklı güzel günleriniz olsun.

 
Kadıköy’de elektropower var. Fena değil. Caddede blackapple servis var, onlar gayet iyi, ama pahalı olabilir. Fiyat alırsınız.


  • iddaaci  (09.06.20 00:10:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.