the ordinary urunleri tavsiyesi

Ben bu markayi yakin zamanda kesfettim ve bir iki urununu deneyeyim dedim. Su kirmizi renkli peelingi cok populer; ondan siparis verecegim. Bunun haricinde kalan urunler arasinda kayboldum resmen.

Hafif yagliya donuk, karma bir cildim var. Akne problemim yok, siyah noktalar oluyor ara sira. 20lerimin sonlarindayim. Leke vs gibi problemlerim pek yok ama isil isil bir cildim de yok acikcasi.

Bu bilgiler isiginda kullanip memnun kaldiginiz urunleri var mi? Ne siparis vereyim? Annem icin de ayni peelingten siparis verecegim, bir de buffet diye bir urunu varmis sanirim, 'olgun ciltler icin cok iyi is cikariyor' diye ovmusler hep. Bu urunu kullanip memnun kalan var midir?

Tesekkur ederim simdiden herkese.

Bahsettiğiniz kırmızı renkli ürün The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution. İki güçlü asit içerdiği için tonik ve nemlendiricilerinizde güçlü içeriklerden kaçınıp daha sade bir şeyler kullanabilirsiniz.

Arbutin AHA'nın tamamlayıcısı olarak övülüyor hep. O yüzden The Ordinary Alpha Arbutin 2% Serum kullanabilirsiniz. Bir de The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%'e bakabilirsiniz. Ben henüz kullanmadım ama en kısa sürede alacağım bunu.
  • jacque  (06.06.20 15:04:25)