[]

sol göz seğirmesi

5 gündür sol gözüm "sürekli" seğiriyor, devamlı sol gözümün üzeri atıyor. nasıl kurtulabilirim bu durumdan? daha öncesinde de 3 gün sağ gözümün üzeri atıyordu. sonra sol tarafa geçti.
 
çay hiç içmiyorum. kahve ise iki günde bir belki...o da sütlü kahve. kafeini çok az.
stresten olabilir; ama her şeyi strese bağlamak istemiyorum.

  • ersen sevdalisi  (05.06.20 12:20:58) 
Her şeyi strese bağlamamak bile stresli dönemlerde artan bir şey.


  • burfak  (05.06.20 12:36:43) 
stresli olduğumu kabul ediyorum :) peki stresim azalınca geçer mi göz seğirmesi...8 gündür sürekli devam ediyor. ilk 3 gün sağ, son 5 gündür de sol gözüm olmak üzere.


  • ersen sevdalisi  (05.06.20 12:38:26) 
  • later  (05.06.20 12:38:36 ~ 12:39:53) 
Acaba beslenmeniz iyi mi .çok su almıyorsanız veya magnezyum gibi elektroilitler düştü ise stressle olabiliyor


  • birdposing  (05.06.20 13:54:58) 
beslenme kısmına dikkat etmiyorum. kafamda da sorunlarla uyuyorum. bunlar etkili olabilir. biraz daha dikkat etmeye çalışayım. teşekkür ederim paylaşım yapanlara.


  • ersen sevdalisi  (05.06.20 14:28:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.