[]

Bir kutu bulaşık deterjanını verimli kullanmak

Sevgili steril duyurucular,

Evde Finish in tablet bulaşık deterjanlarından 50 60 tane var. Denemek için fairy platinum almıştım ve çok beğendim. Resmen ışıldıyor tabak çanak. Şimdi bu finishleri de atmak istemiyorum. Nasıl kullanabilirim? Eritsem, balkon falan yıkanır mı bunlarla? Her türlü öneriye açığım.


 
ben ayni durumda kalmis biri olarak sadece cok yogun bir yikama yapacaksam kullaniyorum tabletleri.

ek olarak her defasinda, yikama sonrasi 30 dakikalik bir mod daha acip deterjansiz yikiyorum.
  • duygusuzromantik  (31.05.20 18:20:11) 
Bazen makinedeki cogu sey yagsiz veya az yagli oluyor o zaman dandik tabletleri kullaniyorum bence oyle yapsan en mantiklisi yani ikisini beraber kullan ihtiyca gore


  • floydian  (31.05.20 18:21:28) 
Kısa sürede bozulmaz. Ama bir daha bulaşık için kullanmam diyorsanız, tül perde yıkarken tüllerin arasına 1 tane koyarsanız, Kosla'dan daha iyi beyazlatır. Tabletler eritilip yağlı yüzeyler silinebilir. Yüzey temizleyici olarak da iş görür.


  • pro9it9is9  (31.05.20 18:38:18) 
en güzeli makinesi olan bir komşuya vermeniz bence. güzel bir iyilik yapmış olursunuz.


  • tabirimekruh  (31.05.20 18:43:03) 
Temizliğe gelen abla perdeleri yıkarken aralarına bir tane de bulaşık tableti koyuyordu. Daha beyaz oluyor diye.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (31.05.20 19:21:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.