[]

duyurunun doktorları bakabilir mi

ödev sorusu için yardım eden olur mu?
epilepsi hastası bir gebede bu değerlerin hangileri artar veya azalır? hangi değerler normal seyreder? (hemoglobin, hemotokrit, lökosit, eritrosit, trombosit, idrarda protein, glukoz, aseteon) 
Soruya cevap değil yanıtınız ama merakınızı giderecekse söyleyeyim, ebelik bölümü okuyan birinin ödev sorusu.


  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (29.05.20 23:38:31) 
Saçma soruya saçma cevap:

Sadece hamileliğü göz önüne almak lazım.
Rbc artar hct azalır hg değişmez kolay kolay vs. Epilepsi ne alakaya ödev için merak ettim ödev konusunu
  • masseter  (29.05.20 23:41:40) 
doğum ödevi, bakım planı’ymış.


  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (29.05.20 23:51:16) 
doktor değilim. epilepsi hastası derken "ilaç kullanan" epilepsi hastasını merak ediyorsunuz değil mi? eğer ilaç nedeniyle soruyorsanız bunu, ilacın türüne göre etki gösterecektir.


  • silah taciri  (29.05.20 23:55:26 ~ 30.05.20 00:24:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.