kanken miniye 470 tl verilir mi

hanıma alıcam doğum günü hediyesi ama çok pahalı gibi geldi bir de minisi yani. alınır mı ki?

Hayir :/ mini cok kucuk zaten.

  • kuehles blondes  (29.05.20 22:57:52)
Bütçenize uygunsa alınır bence çok sevimli çanta.

  • ruhen hastayim ben  (29.05.20 22:59:59)
sırt çantası da longchamp o da küçük, boyutları aynı değil midir miniyle?

  • condom kurşunu  (29.05.20 23:00:55)
  • exlibris  (29.05.20 23:02:46)
Bizimki de çok seviyor ama geçen sene yarı fiyatıydı be. Beymenden hopi vs. birleştirip almaya çalışın, düşerse ordan düşer daha uyguna.

  • tss  (29.05.20 23:13:32)
Markası Kanken değil Çançen olsa bu parayı verir miydiniz? Şahsen ben onda birini bile vermezdim. Eşinizin tarzına uygun çok daha güzel çantalar bulursunuz bence o fiyata.

  • sys coyg  (29.05.20 23:14:56)
normalde minisi 640 lira zaten bu indirimli hali bir de...

  • condom kurşunu  (29.05.20 23:21:41)
O paraya öküz alınır.

  • The colors of my sea perfect color me  (29.05.20 23:24:03)
O paraya bu çanta alınmaz. Eşin klasik giyiniyodur vs iş yerinde de kullanmalı kaliteli deri filan alınabilir ama bu alınmaz. Ama o paraya istediği bir ayakkabı alınabilir.

  • elorelia  (29.05.20 23:44:47)
Ben vermem. Bazı şeyler influencer denen arkadaşlar sayesinde kızılay dağıtmışcasına yaygınlaştı. Bu yüzden bir kanken çantalardan bir de dr martens botları görmekten fenalık geldi.

  • astrid  (29.05.20 23:53:59)
Bende klasik olanindan var. 4 senedir kullaniyorum. Asiri kullanisli cok memnunum cunku sadece ve şık geliyo bana. Hatta baska bi rengini de alicam ama minisini almam. Cunku esas cocuk cantasi olarak uretildi onlar ama sonradan gunluk kullanim az esya icin vs yayginlasti. Asiri kucuk ya :/

  • hindistan cevizi  (29.05.20 23:59:02)