[]

tutorial için video player - windows

İzlemek istediğim tutoriallar var. Her kategori kendi klasöründe, mp4 formatında videolar. Solda video, sağda playlist olacak şekilde, ilerleme durumunu görebileceğim, gerekirse notlar alabileceğim bir media player programına ihtiyacım var. VLC'de playlist var ama hangi videoda kaldığımı kayıt etmiyor.

Öneriniz var mı?


 
VLC bu dediğinizi yapar. Kaldığım yerden devam et derseniz.

Ama GOM player daha basit. GOM player deneyin.
Ayrıca playlist penceresinde "playlistimi kaydet" derseniz her seferinde yeniden açmak zorunda kalmazsınız otomatik gelir. "Son kaldığım yerden oynat" seçerseniz, playlisti yükler hangi videoda kaldıysanız oradan devam eder
  • elestirman  (23.05.20 14:03:15) 
Gom player'a da baktım ama fark etmemiştim çalma listesini kaydet özelliğini. Vlc'de de varmış. Kaldığın yerden devam etme özelliği Gom'da var ama sadece. Arayüzü biraz daha iyi yapmış olsalar, not alma gibi imkanımız olsa muhteşem olurmuş.

Teşekkürler.
  • IncredibleMau  (23.05.20 14:14:03) 
Pot player denedim. Kesinlikle çok daha iyi.


  • IncredibleMau  (24.05.20 21:59:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.