[]

Hangi yatırım aracıyla değerlendirirsiniz?

elinizdeki bir miktar parayı orta vadede hangi yatırım aracında değerlendirmeyi önerirdiniz? Neden?


ek:
orta vade; 2 hafta, 2-3 ay arası

 
altın,

işi bilmeyen birisinin diğer yatırım araçlarında kaybedeceğini düşünürüm. dolayısıyla altına yatırırdım.


bi miktar para ne kadar, orta vade ile kastınız ne bunlar da önemli. 6 ay mı 2 yıl mı?
  • ayin yazari  (23.05.20 13:14:58) 
:) 2 hafta orta vade mi oluyormus? neyse eger max. 3 aylik bir yatirim dusunuyorsam faize koyardim. bu kadar kisa bir surede digerlerinin hepsi risk cunku getirisi olma ihtimali kadar zarara sokma ihtimali de var cunku.


  • in vino veritas  (23.05.20 13:37:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.