[]

Köpeğe yürüyüş ağırlığı

Merhaba, Amstaff cinsi yetişkin köpeğim var yakın zamanda ev değiştirdik eski evimin yakınında birlikte egzersiz yapabileceğimiz alanlar vardı ve köpeğim enerjisini atabiliyordu fakat yeni evimde yalnızca betonda yürüyebiliyoruz ve köpeğimin yeterli egzersizi yapabildiğini düşünmüyorum. Aklıma insanların bileklerine taktıkları yürüyüş ağırlıklarından (çok ağır olmamak şartıyla) takmak geldi, belki enerjisini atmasında bir nebze yardımcı olur. Ne dersiniz, mantıklı mıdır?
 
ya yapmayın.
eve koşu bandı alınabilir.

  • not dark yet  (23.05.20 13:12:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.