[]

Whatsapp webi iş bilgisayarında kullanmak

Yazışmalar iş laptobunda bir yerlere kaydedilir mi?
 
Net olarak hayır.


  • aynabugusu  (23.05.20 12:44:42) 
özel bir program kurmadlarsa edilmez. zaten kvkk ya da aykırı olur.


  • walter white kilikli  (23.05.20 12:45:35) 
Is bilgisayari dedigin herkesin ayni domaine bagli oldugu işyerinde çalıştığın bilgisayarsa herseyi görebilirler. Ama evde kullan diye verdikleri laptop ise format at oyle kullan.


  • sanguine mcqaer  (23.05.20 13:48:33) 
ekranını izliyor genelde it sadece veri trafiğini kontrol etmiyorlar..

it'ler genelde boş vakti olan adamlar.

ve şirket bilgisayarı şirketin malı olduğu için buna da hakları var tabi.
  • ozdek  (23.05.20 14:12:53) 
Eğer istenirse herşeyi adım adım kaydederler. ekran görüntüsü, bastığın tuşlar, girdiğin siteler, hatta mikrofondan ortam dinlemesi bile yapabilirler. Genelde hem işe girerken imzaladığın iş sözleşmesinde, hem de daha sonradan bilgisayarı sana verirken imzalattıkları kağıtlarda bunlar zaten yazar. Yani yapılan işlem yasaldır çünkü imzaladığın sözleşmeler ile sen bunu en baştan kabul etmiş olursun.


  • zikardo  (23.05.20 18:12:48) 
whatsapp'dan bilgisayara indirdiğin her şey de saklanıyor.


  • naksidil  (23.05.20 18:20:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.