[]

istanbul bilişimin arkasında kim var?

1 yıldan fazla süredir nitelikli dolandırıcılık yapan bu firmayı kim kolluyor? ticaret bakanlığı uyuyor mu? neden kendileri hakkında işlem yapılmıyor? Ben alışveriş yapmadım ama 1 yıldan uzun süredir alışveriş yapan yüzbinlerce mağdurun ne ürünü ne parasını verdiler. Hala dolandırıcılık yapmaya devam ediyorlar gerçekten merak ediyorum hükümetle nasıl bir bağlantısı var bu adamların?

Gördüğüm kadarıyla vatandaşları şu şekilde dolandırıyorlar.İnternetten aradığınız bir ürünü piyasaya göre çok daha düşük fiyatlarla örneğin 6 bin liralık ürünü 5,400’e koyuyorlar.Alışveriş yapan kişide ne ürünü ne parasını alabiliyor.Zaten hiçbir şekilde kendileri ile irtibata geçemiyormuşsunuz.
Kim kolluyor bu adamları? çiftlikbank olayından daha beter.Aşırı sinirlendim şuan mağdur olsam kafayı yerdim herhalde.Bu adamları kollayan kim varsa Allah belasını versin

 
Bu bilgileri nereden aldınız ki?
3 kez alışveriş yaptım hiçbir problem de çıkmadı. Gayet de profesyonel ve ilgiliydi personeller de

  • ikikerekac  (23.05.20 12:42:10) 
son 1 yıldır durum bu şekildeymiş.Şirket el değiştirmiş artık dolandırıcılık yapıyorlar internetten veya ekşi sözlükten araştırabilirsiniz.


  • stillalive  (23.05.20 13:42:31) 
ürün yollamıyor iade yapmıyor artık güvenip bir şey alınmaz. Gittiği kadar gideceklerdir.


  • bahoho  (23.05.20 14:00:02) 
1 sene mi? bunlar uzun zamandır böyle ya.
fiyat kontrolü yaparsın ürün bulunmaz falan.
eskiden mağazalarından almak şartıyla alışveriş yapardım ama onu da durdurdum.
  • ozdek  (23.05.20 14:14:05) 
ozdek +1 hangi ürünü arasan en ucuzu bizde der, internetten satmaz, mağazada kalmaz. işleri güçleri bu. uzak durulası bir garip şey. kime güveniyorlar merak ettim.


  • seyduna6687  (23.05.20 14:25:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.