[]

Anket çözümleme

Merhaba,
Elimde bir anket var. Çözümlemelerini yaptım. Sayısal veriler tamam.
Şimdi en basit haliyle bir ms word dosyasında grafiklerle yazmaya başladım. Ancak grafikler facia. Görsel olarak sonuç çok kötü. Elimde Office 365 var abonelikli.
Google Dokümanlar ve E-Tablolar'a baktım, nasıl yapılıyor diye, gayet başarılıydı. Ancak onu kullanmam çok zor. Tüm sistem ms altyapısında, google'da yaparsam, diğer bilgisayarlarda ağzı yüzü kayacak biliyorum.

Özetle, Anket çözümlemesi hazırlarken grafiklerle birlikte görsel olarak raporumu nasıl iyileştirebilirim? Kullanabileceğim ipuçları var mı?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.