[]

bitfinex'de küsurat satmak

uzun zamandır bitfinex üzerinden coin alıp satıyorum.
geçtiğimiz günlerde de (lanet olsun) xtz (bkz: tezos) satın aldım ve sattım.
sattıktan sonra bakiyemde hala xtz olduğunu gördüm.
detaylı inceleyince küsurat olduğunu anladım.
küsuratın olduğu miktar "3.01e-9" olarak geçiyor. matematiksel olarak (sanırım) 0.0000000301'e tekabül ediyor. birkaç kez küsurat olmasın diye al-sat yaptım ama gitmedi.

bi değeri yok ama bakiyede durdukça uyuz oluyorum. yardım bekliyorum.

 
Exchangelerin hepsinde o durum oluyor. Özellikle o durumu düzeltecek bir şey yapmazlarsa bir çaresi yok. Ancak biraz Tezos alıp daha sonra tamamını başka bir cüzdana aktararak halledebilirsiniz ama pahalıya patlar o da.


  • synthetic a priori  (23.05.20 11:29:19) 
gönderemiyor musun başka birine?


  • ozdek  (23.05.20 14:29:36) 
transfer etmek istemiyorum. satmak istiyorum sadece.


  • swteam  (23.05.20 15:58:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.