[]

ride it ve smack that benzerliği?

şu şarkı www.youtube.com

ciddi şekilde bundan arak gibi gelmiyor mu size de? www.youtube.com


 
andiriyor, adam gelistirmis, ama olsun ya Regard'in ki daha guzel, kapcuk agizli zencilerden gina geldi artik


  • neverletyougodown  (23.05.20 00:10:39) 
sadece nakaratı çok benziyor. ride it çok güzel bence de


  • bugisme  (23.05.20 09:15:41) 
benziyor. aslında regard'ın versiyonu da mark lower'ın parçasından araktır. bunu bilen çok az kişi olduğuna eminim. ses dizaynı olarak, kullandığı synth olsun vesaire bayağı özenmiş belli ki. ayrıca kullandığı melodi dizilimi de hemen hemen çok yakındır.

bad boys cry: www.youtube.com
ride it: www.youtube.com
  • goodenuff  (23.05.20 10:58:38 ~ 10:58:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.