[]

Tavada sucuk pişirmenin püf noktaları var mıdır?

Üstüne koyduğunuz baharat gibi bir şeyler var mıdır? Ya da bir püf noktası? Düz pişirip geçiyor musunuz yoksa?
 
ben yag koymuyorum kısık ateşte kendi yagında pişiriyorum. fyi.


  • captainmrg  (22.05.20 22:57:34) 
1.sucugun kendisi
2. Kısık ateş ve kurutmama, çok bekletmeden tüketme.
3. Ekstra baharat gereksiz belki zorlarsak kekik
4. Tavanin materyali, döküm ve çelik bir tık daha iyi sonuç verir benim açımdan.
  • candanag  (22.05.20 22:58:55) 
yağsız pişiriyorum. sucuğun kendisi önemli. dökümde pişirilirse efsane olur. içinde bi ton baharat olduğu için hiç bir şey koymam dümdüz pişirmek en iyisi.


  • sanguine mcqaer  (22.05.20 23:03:36) 
Bacon gibi sucuk da yagli olduğundan tavaya yag koymuyorum. Onun dışında bacon tam tersi olarak çıtır citir halini sevmiyorum haliyle daha az pişiriyorum.


  • logisticsmanager  (22.05.20 23:07:56) 
düz pişiriyoruz, belki çok az bir tereyağ. sucuk kaliteli olacak ve kurumaması için biraz kalın kesin sucukları.


  • surprise  (22.05.20 23:08:45) 
Önce sucuklar dilimlenir ardından eski kaşar ince ince doğranır (hatta rende yapmak daha iyi). Sucuklar kısık ateşte yağsız tuzsuz rengi çıkana kadar bekletilir. Ters çevirip kaşarlarla örtülür. Birkaç saniye sonra ocak kapatılır ve bir kapakla tava kapatılır. Kaşarlar eriyince yenir.


  • ruhen hastayim ben  (22.05.20 23:17:59 ~ 23:25:17) 
yağda pişiren mi var ki ? herkes yağsız yapıyorum yazmış.


  • fezagezgini  (22.05.20 23:22:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.