[]

sultangazi haseki hastanesi civarı tavsiye

sultangazi haseki hastanesine ulaşım yönünden rahat, görece nezih, yeni binaların olduğu lokasyonları siteleri vs paylaşabilir misiniz?
istanbulda değilim oraya tayin meselesi var , ev için tavsiye arıyorum. Özel araç ve ya toplu taşıma kullanabilirim. 
Cumhuriyet Anadolu lisesini çevresindeki siteler iyi, bakın siteler apartmanlar değil.
goo.gl


Arabanız varsa temiz olsun biraz uzak olsun sorun değil diyorsanız
Yıldırım Mahallesi
goo.gl
Yıldırım Mahallesinde ev ararken kurnaz emlakçılar yolun karşı tarafını da Yıldırım Mahallesi diye işaretliyor ya da Cevatpaşa Mahallesini dikkat etmeniz lazım.

Bütçenizi bilmiyorum ama şu alışveriş merkezinin evlerine de bakabilirsiniz
www.veneziamegaoutlet.com

Bir de Cumhuriyet Mahellesi var, evler eskidir ama mahalle diğer yerlere göre sakindir.

goo.gl
  • juzolu  (22.05.20 22:13:41 ~ 22:21:09) 
@juzolu çok teşekkürler


  • sorryru  (23.05.20 13:44:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.