[]

Tiroit ve Hareket Yavasligi

Enerjim neredeyse yok gibi;tiroitimde 8 olarak cıktı.Bu düzene girince yavas hareketlerim normale donecek mi?
 
Tiroid triiyodotironin ve tiroksin hormonlarını üretip kana salar, bu hormonlar bazal metabolizma hızını artırmaktan tut da neredeyse tüm metabolik faaliyetlerin düzenlenmesini sağlayan hormonlardır, bunlar düşükse bahsettiğin şikayetler ortaya çıkar, olması gereken değerlere gelirse bu şikayetlerin kalmaz.


  • angelus  (22.05.20 17:22:06) 
Evet


  • sta  (22.05.20 17:24:02) 
Evet tsh normale döndüğünde normale doneceksin. Cok ileri seviye degil benim 50 den dustu ve bi cok vitamin, demir eksikligi insulin direnci (kilom olmamasina ragmen) gibi eslik eden seyler vardi zor döndüm normale ama döndüm. Sende eslik eden sıkıntılar yoksa tsh in 1.5 civarinda seyrettikce her sey normale donecek. Psikolojiyi bile bozan bir rahatsizlik bu. Ama duzeliyor.


  • sanguine mcqaer  (22.05.20 18:02:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.