[]

kendi liginde takılamamak

bugüne kadar hoşlandığım, flört ettiğim erkeklerin hepsi yakışıklı ve başarılı tiplerdi, ama ben güzel değilim. aşık olduklarımı söylemiyorum çünkü aşık olduklarım tipsizdi.

neyse yani aranızda yakışıklı varsa cevaplasın, sohbeti çok iyi, kültürlü, ruh durumunuzdan anlayıp size kendinizi iyi hissettiren ama tipi sizin ligin altında kadınlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?


 
ev dışında görüşmem, koluma takıp gezdirmem. kültür sanat etkinlikleri için düşünebilirim gerçi, hem güzel hem de kültür açısından match birini bulmakta zorlanıyorum. oradan yürümeye çalış diyeceğim ama hem ligi yüksek hem de kültüre önem veren erkek zor bulursun.


  • Bruce  (22.05.20 16:20:47 ~ 16:28:09) 
kendimden örnek veriyim. 3 tane kız beğendim. 3 ünü de arkadaşlarım (3 ü kız 1 i erkek) benim seviyemin altında buldular dış görünüş olarak o yüzden yorum yapma hakkım var sanırım.
ilk kızı instadan takip isteği yolladım kabul etmedi. 2. kıza gidip kahve içelim mi dedim olmaz ama tanıştığımıza memnun oldum dedi:) 3. kıza dm den yürüdüm o da çok hevesli gözükmedi ısrarcı biri hiç değilmdir o yüzden mesaj atmadım.

bu kızların ortak özelliği arkadaşlarım hiçbirini beğenmedi. hepsi bunlar seni havada karada kabul eder sen bu kızların çok üstündesin vs demişlerdi. sonuç olarak hiç biri kabul etmedi.

valla benim için tip önemli değil, hal ve hareketlerini biraz da sosyokültürel olarak beğendiğim seviyede olması önemli. cidden tip önemli değil diyorum çünkü anladığım kadarıyla kafamda az çok beğendiğim kişiler çirkin değil ama efsane güzellikleri de yok.

ama şunu da not düşeyim tam da bahsettiğin tarzda bi kızla daha konuştum. orta güzellikte ama her şeyiyle sohbeti iyi kültürlü kendini yetiştirmiş müthiş başarılı iyi hissettiren ama onda da ben elektrik alamadım. tipi güzel olmadığından değil, ben çekim hissetmedim.

yani bence önemli olan şey ilk görüş. ilk bakışta sana pozitif geldiyse ve sonrasında da bazı şartları taşıyorsa (benim için bu şartlar sosyokültürel benzerlik ve birkaç spesifik özellik daha) benim açımdan bir şeyler yaşanabileceğini düşünüyorum. kendini tipsizim diye üzme 5 milyon kişi seni tipsiz bulur hayatının erkeği (veya kadını) seni dünyanın en güzel kadını olarak görüyorsa iş bitmiştir (benim için öyle oluyor genelde bir erkek olarak)
ya da çok kültürlüyüm sohbetim iyi olman da çok önemli değil benim sevdiğim bi kız gidiyom geliyom diye yazıyordu (normal muhabbet ettiğim bi kız yapsa pek hoşlanmayacağım bi yazım sitili) sohbeti de iyi değildi ama karakteri hoşuma gittiği için sanırım görmezden geliyordum. zaten ilişki de bence birazcık belirli şartları taşıma sonucu oluşuyor.

son tavsiyem biraz akışına bırakmak olur çünkü ben 3 kişiyle bir şeyler olsun diye çok istedim ama benim yüzümden ama kızların beni istemeyişinden olmadı. hatta çok güzel bi kız arkadaşım var bayaa yakınız bu kızlar seni nasıl kabul etmiyor anlamıyorum demişti. o yüzden birazcık bu işler kısmet;) bol şans
  • lycoxin  (22.05.20 16:54:07 ~ 16:58:27) 
Seksapel daha onemli. Bunu da bakim, giyim kusam, kultur, diksiyon, pozitif enerji vb gibi unsurlar olusturuyor. Bu saydiklarim yerindeyse eger assiri derecede bi tipsizlik soz konusu degilse ok benim icin.


  • msb  (22.05.20 17:00:46) 
Alpha widow durumu. Evlerden ırak.


  • Deathrow  (22.05.20 17:18:46) 
Seksapel dana önemli +1 Çirkin ama sexy erkek çekiciliği denen bir şey var, hepimiz zaman zaman takılıyoruz.


  • hafifmesrepgay  (22.05.20 19:46:00) 
Soruyu tam anlamamış olabilirim, benim yakışıklılık seviyeme denk gelmeyen fiziksel özellikleri olan ama birlikte olduğum bir kadın hakkında ne düşündüğünmu düşüneceğini soruyorsun değil mi?

Kendim için, eğer aramız gergin limoni olduğu bir donemdeysek "of abi ne güzel kızlar var sen bununla napiyorsun ya" dediğim oluyor.

Dışarıdan bakarken de kadına dair bir şey düşünmüyorum da erkeğin ozguvensiz falan olabileceğini düşünüyorum. Bazen de sadece Allah Allah deyip hayretle geçiyorum.
  • encokbenisevinnolur  (23.05.20 02:57:07) 
Türkiyede senin durumun gayet normal zaten erkekler kendilerinden 3 puan aşağıda kadınlarla beraberler genelde


  • shredd  (23.05.20 03:15:55) 
Pozitif enerji yeterli. Güzellik 2 gün sonra etkisini kaybediyor.


  • luluki  (23.05.20 06:19:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.