[]

eski sevgililer

sevgilinizin eski sevgilisinden kalan eşyaları mektupları vs saklamasına ne tepki verirdiniz?
 
hepsi kişisel eşyalarıdır, zamanında değer verdiği insandan kalan hatıraları saklamak istiyorsa bunu sorun etmem. sırf bu yüzden onu unutmadığını düşünmem ama onu unutmadığına dair başka şüphelerim varsa bu durumu kanıt olarak görebilirim tabii. öte yandan, eski sevgilisini unutamadığına dair kuşku duyduğum biriyle niye birlikteyim ki diye de kendimi sorgularım.
yani sadece saklaması bende bir kuşku uyandırmaz. sevgiliye ve onunla olan ilişkiye bağlı.

bende de eski sevgililerimin aldığı hediyeler, dekoratif eşyalar, biblolar vs durur. sadece eski sevgilim aldı diye değil, güzel oldukları için. hatta bir tanesi günlüklerini hediye etmişti, şu ana kadar aldığım en değerli hediyedir mesela, o da durur. lakin bunların hiçbiri eski sevgililerime karşı bişey hissettiğim anlamına gelmez.
  • Bruce  (22.05.20 14:30:27) 
Yani su anki iliskimde dert etmem oyle guven sorunlarim hic yok adnan bey gibiyim hicbir seyi kotuye yormuyorum bu önemli bir etken. eşyanın cinsine bağlı, romantik yazıların olduğu hiçbir işe yaramayan mektup cart curt fotoğraf gibi şeylerse biraz garipseyebilirim lise ve öncesinde olmadığı sürece ama 18 yaşından sonra olan bir ilişkisinden hala mektup saklıyorsa biraz yadırgarım herhalde. onun dışında ne zaman olmuş olursa olsun alınan hediyeyi kullanmaya devam etmesi aşırı normal sırf ayrıldı diye ne bileyim mis gibi kazağı çöpe atsa keriz misin derim.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.05.20 14:34:49 ~ 14:44:27) 
Kazak, hırka falan neyse ama mektup biraz kötü.


  • minik pattis  (22.05.20 15:33:47) 
Lisedeki erkek arkadaşım bana ufak bir deftere şiirler yazmıştı. Evlenirken sorun olmasın diye evime alıp getirmedim, sonra da annemler ev değiştirirken kimbilir nereye gitti. Saklamayı isterdim. Ona bir şey duyduğum için değil, ileride kızlarıma "sizi seven, size değer veren insanlarla arkadaşlık edin" demek için. Geçmiş gitmiş mesele. Ama değer verilmek güzel.


  • SiyamkedisiZorro  (22.05.20 15:49:39) 
Böyle biriyle sevgili olmam bile. O ne ya? İstifçi gibi.


  • superfluid  (22.05.20 19:30:09) 
Anlayışla karşılardım. Sonuçta her ayrılık birbirinden farklı, kimi ayrılıklar sonrasında insan o kişiden kalan her şeyden kurtulmak isteyebiliyor; kimileriyle de daha insani, daha dostane bir şekilde bitebiliyor ilişki. Bu durumda o insandan kalan notları, eşyaları, hediyeleri saklamak bana gayet normal geliyor, kendim de yapıyorum zaten. Bir de, aradan geçen zamanda o nesneye atfedilen duygusal anlam kayboluyor, geriye hoş bir hatıra kalıyor sadece.


  • lolita  (22.05.20 21:01:53) 
valla bir sorardım bunlar niye sende diye. unuttuysa falan hani direkt ağzına sıçmayayım diye. derse ki işte anısı var şu var falan direkt çıkar giderim ilişkiden. sikerler.


  • finveben  (23.05.20 17:25:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.